Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Угода з ЧНУ ім.Б.Хмельницького

Сьогодні підписали партнерську угоду з Черкаським національним університетом ім.Б.Хмельницького: більш детальніше натиснути тут

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів − ліцей спортивного профілю № 34 Черкаської міської ради співпрацюватиме з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького. Відповідну угоду підписали ректор Олександр Черевко та директорка ліцею Валентина Козій. Про це повідомляють у пресслужбі ЧНУ.

Олександр Володимирович представив ректорату університету першочергову  програму дій. На підготовчому етапі були обговорені потреби навчального закладу. Відповідно до них і сформовано угоду та перші кроки. Подібні угоди вже укладені зі школами Черкас. Ними передбачається максимальна реалізація і розвиток навчального, наукового і творчого потенціалу здобувачів освіти та вчителів, студентів і викладачів університету. Зокрема, будуть організовані спільні освітні заходи: семінари, конференції, круглі столи з актуальних питань. Заплановано також підвищення кваліфікації вчителів, заходи на підтримку обдарованої молоді.

Слід зазначити, що це допоможе випускникам шкіл у майбутньому вступити до закладів вищої освіти.

− Це буде гарний досвід, корисний і для перспектив розвитку школи, і для університету. Плануємо укомплектовувати ліцей кадрами та організовувати практику для студентів. Ми з Валентиною Володимирівною обмінялися думками, такі взаємовигідні зустрічі проводитимемо й надалі, − розповів  Олександр Черевко.

− Наша співпраця вже триває. Так, від початку навчального року у ліцей №34 прийшли на вчительські посади 9 бакалаврів, що навчаються в магістратурі ЧНУ. Чекаємо студентів на практику, адже ми практично єдина школа в місті, яка  працює очно, — зазначила Валентина Козій.

Джерело: novadoba.com.ua
© novadoba.com.ua

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!