Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Учениці НВК №34 візьмуть участь в стажуванні у Черкаській міській раді у лютому-березні 2023 року

Учениця 10-А класу Ковальчук Яна та учениця 10-Б класу Безушко Аніта, візьмуть участь у стажуванні учнівської молоді в Черкаській міській раді у січні-березні 2023 року. До участі в стажуванні були допущені всі бажаючі з числа учнів загальноосвітніх закладів освіти м.Черкаси, які подали заяви у визначений термін.

У звязку з цим перший етап – безпосереднє стажування в департаментах Черкаської міської ради та комунальних підприємствах, підпорядкованих департаметнту освіти та гуманітарної політики, – буде проведено для наших учениць з 20 лютого по 10 березня. Для стажистів буде проведено ввідний тренінг та інструктаж, а потім вони приступлять до стажування. Бажаємо їх успіхів!

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!