Учениця 10-А класу Ковальчук Яна та учениця 10-Б класу Безушко Аніта, візьмуть участь у стажуванні учнівської молоді в Черкаській міській раді у січні-березні 2023 року. До участі в стажуванні були допущені всі бажаючі з числа учнів загальноосвітніх закладів освіти м.Черкаси, які подали заяви у визначений термін.
У звязку з цим перший етап – безпосереднє стажування в департаментах Черкаської міської ради та комунальних підприємствах, підпорядкованих департаметнту освіти та гуманітарної політики, – буде проведено для наших учениць з 20 лютого по 10 березня. Для стажистів буде проведено ввідний тренінг та інструктаж, а потім вони приступлять до стажування. Бажаємо їх успіхів!
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/5377821872827252781_121-682x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-f29285c81964cf1861e52204888dcb25-V-683x1024.jpg)