Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Участь в цифровому прибиранні за ініцітиви організації “Let’s do it, Ukraine”

Учні та вчителі нашої школи долучилися до цифрового прибирання, яке запропонувала громадська організація “Let’s do it, Ukraine” .  Так ми розвиваємо культуру правильного користування інтернетом та приваємося очищувати свої пристроїв кожного дня! У цифровому світі, подібно до навколишнього середовища, є величезна кількість сміття. Непотрібні електронні листи, файли, програми, копії фотографій та відео – все це цифрові відходи.

Якщо ми зменшимо об’єм цифрових відходів, ми не просто скоротимо величезну кількість СО2, а й продовжимо життя своїх гаджетів та будемо почуватись більш збалансованими. Звучить як безпрограшний варіант!

Мета заходу

Цифрова очистка приверне увагу світу до віртуальних та цифрових відходів, які, на жаль, також впливають на реальне життя, споживаючи енергію та сприяючи виробництву парникових газів.

Як і матеріальні відходи, цифрові програми та файли також створюють відходи – а саме невикористані, застарілі та непотрібні програми, файли і навіть веб-сторінки.

До акції залучилися 37 учнів та 4 вчителі і разом очистили 7.955 Гбт на компьютерах і смартфонах. Тому наша ціль – почати відкриту дискусію у соціумі про проблему цифрового сміття. Та наштовхнути людей до відповідального користування електронними пристроями!

 

      

     

 

 

 

 

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!