Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Участь у заході «Від діда до батька, від батька до сина народ наш боронить свою Батьківщину»

Україна – це територія Гідності та Свободи. Це цінності, які розкриваються тільки разом. Ось тому сьогоднішній день має таку подвійну назву. Ми, український народ, маємо і те, і інше.
Сьогодні, 21 листопада здобувачі освіти нашого закладу Вовченко Діана та Пріщенко Поліна із заступником директора НВК з виховної роботи Буркацьким Ігорем взяли участь у заході «Від діда до батька, від батька до сина народ наш боронить свою Батьківщину», який був проведений у комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради у форматі патріотичних роздумів.
Активними учасниками патріотичних роздумів були лідери районних та міських осередків Ліги старшокласників Черкащини, педагоги, учасники бойових дій, волонтери.
Під час зустрічі дівчатка мали змогу поспілкуватися про вічні поняття «гідності» та «свободи», які отримали особливу увагу в час тяжких випробувань для нашої країни.
Лідери Ліги старшокласників торкнулися важливої теми щодо можливості залучити учнівську громаду до волонтерства.
По закінченню зустрічі учасники Ліги старшокласників передали у зону бойових дій конверт із зібраними листами і малюнками, в яких відображена повага до наших воїнів, віра у перемогу українського народу і щасливе майбутнє у вільній демократичній державі.
Велика подяка за організацію заходу та можливість долучитися до патріотичних роздумів Кудін Валентині Семенівні, завідувачці лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!