Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Участь у науковому бульварі «Наука – це цікаво»

У День науки, який відзначають 17 травня, спільно з колежанкою Олена Перерва взяли участь у науковому бульварі “Наука – це цікаво!”, який відбувся в КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти пед. працівників” Черкаської обласної ради. Під час івенту були представлені варіанти інтеграції наукових знань у зміст предметів освітніх галузей сучасної школи.
Під час проведення майстер – класів було порушено проблему впровадження STEM-освіти у початковій та базовій школі і
проаналізовано наукові підходи до визначення
STEM-освіти. Представлено результати дослідження освітніх практик щодо розроблення та викладання STEM-предметів. Узагальнено наявність та використання STEM-обладнання для кожної освітньої галузі. Цікаво, пізнавально та креативно!

Всі фото тут https://www.facebook.com/share/p/ABTFAYHXuZ2N2kQn/?mibextid=K35XfP

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!