Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Участь у міжнародній учнівській конференції

6 березня 2024 року здобувачі освіти 9-А класу (Чечель Анастасія, Приходько Максим, Вовченко Діана, Барабаш Поліна) взяли участь у проведенні міжнародної учнівської конференції на платформі Global Generation , за темою “Education”. Під час заходу учні мали можливість обмінятися думками та поглядами з питань освітнього процесу в їхніх країнах.

Була чудова нагода поділитися досвідом та вдосконалити навички говоріння та аудіювання з однолітками з таких країн як Індія , Тайвань та Руанда.

Крім того, було корисно почути думки учнів – співвітчизників з м.Одеса (Одеський ліцей 86), які також брали участь у конференції від України.

Education is power!!!

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!