Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

У Львові проходить відбір на Європейський фестиваль для вчителів

27-28 жовтня у м. Львів відбувся П’ятий Всеукраїнський відбірковий Фестиваль “Наука на сцені” в якому взяли участь вчителі історії Мухова Н.В. та Перерва О.Ю. та учні школи Йосипенко Анастасія, Середа Антоній #НВК34. Європейська асоціація «Наука на Сцені» є однією з найбільших спільнот вчителів зі STEAM-освіти під патронатом Єврокомісії. Це платформа для обміну досвідом, ідеями та інноваціями серед вчителів. За результатами відбору європейського комітету 10 команд поїдуть на Тринадцятий Європейський фестиваль «Наука на сцені» у місті Турку (Фінляндія).

Члени жюрі: Наталя Казачкова, голова національного комітету європейського комітету «Наука на сцені», Василашко Ірина, керівник відділу STEM-освіти в Україні, Девід Фітонбі – член європейського журі.

Більше фото тут

Стаття в пресі тут

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!