З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму на протязі тижня з 14 по 18 листопада 2022 року в учнів 2-В класу проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого було проведено ряд заходів, а саме:
- проведено бесіди з учнями стосовно правил безпеки дорожнього руху;
- проведено Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”;
- проведена серед учнів виставка малюнків на теми “Водій та пішохід” , “Увага, діти на дорозі”
- створена учнями книжечка класу “Будь помітним на дорозі”.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/315523819_1536259710210259_3325190309777856951_n-473x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/315523819_1536259710210259_3325190309777856951_n-1-473x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/315543230_1536260850210145_6351619301171741657_n-473x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/315930721_1536260476876849_1640667430060869399_n-473x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/315745390_1536259583543605_8582329600549245810_n-1024x473.jpg)