Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

День Гідності та Свободи – це значиме свято для кожного українця! 

Це свято уособлює дві визначні для України події – Помаранчевої революції та Революції Гідності. Тоді українці вийшли на Майдан відстояти свої права, свій вибір, демократію і Свободу!

В ті дні українці показали свою суспільну відповідальність за долю своєї країни, солідарність, готовність на самопожертву заради  майбутнього України. 

Боротьба за Гідність та Свободу продовжується і сьогодні! Ціною власного життя українці відстоюють свою Незалежність і Свободу на фронті – у боях проти рашистських окупантів, у тилу, організовуючи волонтерський рух і надаючи необхідну  гуманітарну допомогу армії і цивільному населенню.

І ми обов’язково переможемо! Наперекір загарбницьким намірам ворога, його жорстокості і ненависті до всього українського. Бо ми сильні,  ми вільні, ми свободолюбиві!

Я щиро вітаю всіх із Днем Гідності та Свободи! Ми заслуговуємо на Свободу і Незалежність, на європейське майбутнє, на успішний розвиток нашої держави. 

Ми пам’ятаємо тих, хто виборював для нас Свободу – загиблих на Майдані Героїв Небесної сотні. Тих захисників і захисниць, хто у цій жорстокій війні віддав життя за Вільну і Незалежну Україну.