Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Інтерактивний майстер-клас із рятувальниками Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області

17 травня 2023 року в НВК №34 у рамках Дня цивільного захисту рятувальники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області провели для учнів інтерактивний майстер-клас. Таке навчання було організоване з метою підвищення обізнаності дітей та персоналу закладу освіти щодо безпеки у різних ситуаціях.  На початку здобувачів освіти ознайомили із тонкощами професії, її ризиками та небезпеками, оснащенням пожежного автомобіля. Водночас, бажаючі учасники приміряли бойове спорядження надзвичайників та загасили умовну пожежу. Діти були захоплені яскравими захисними шоломами рятувальників, які вони мали можливість приміряти, сісти за кермо пожежного автомобіля та уявити себе справжніми героями-рятувальниками. Кожна дитина прагнула зробити світлину в бойовому одязі пожежника на згадку, а також подати воду з пожежного ствола. Такі заходи сприяють не лише безпеці дітей, але й формуванню у них цінних якостей та мети у житті.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!