Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Стажування завершено! Вітаємо!

Сьогодні завершилося стажування активної учнівської молоді в органах місцевого самоврядування, яке було відновлено в цьому році відповідно до Міської програми розвитку загальної середньої освіти м. Черкаси на 2022-2027 рр.

Така ініціатива спрямована на всебічний розвиток та підтримку активної молоді. Це була чудова нагода для дітей спробувати себе в ролі посадовців, отримати неоціненний досвід та запропонувати власні свіжі ідеї для розвитку міста.

У період із 20 лютого по 10 березня учениці нашого НВК проходили стажування в підрозділах Черкаської міської ради, а саме: Безушко Аніта у департаменті архітектури та містобудування, Ковальчук Яна в департаменті економіки та розвитку. За своє стажування дівчата отримали відповідні сертифікати.

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!