У Черкаській міській раді розпочалося стажування другої зміни старшокласників. Цього разу у різних департаментах та на комунальних підприємствах проходитимуть практику 63 учні з різних шкіл міста, серед яких і наші десятикласниці Безушко Аніта та Ковальчук Яна Стажування триватиме протягом трьох тижнів.
Сьогодні школярі та школярки, які за результатами відбору були допущені до стажування, зустрілися з міським головою Анатолієм Бондаренком, його заступницею Анастасією Чубіною та керівниками структурних підрозділів міської ради, у яких проходитимуть стажування. Зустріч відбулася у сесійній залі, тож учні та учениці принагідно могли ознайомитися із умовами, у яких проходять сесії Черкаської міської ради. Побажаємо усім їм плідної праці.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/332608273_1842712209435121_2445728563081999142_n-565x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/332497872_926156978808720_5190469340084311461_n-768x1024.jpg)