Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Стажування розпочато!

У Черкаській міській раді розпочалося стажування другої зміни старшокласників. Цього разу у різних департаментах та на комунальних підприємствах проходитимуть практику 63 учні з різних шкіл міста, серед яких і наші десятикласниці Безушко Аніта та Ковальчук Яна Стажування триватиме протягом трьох тижнів.

Сьогодні школярі та школярки, які за результатами відбору були допущені до стажування, зустрілися з міським головою Анатолієм Бондаренком, його заступницею Анастасією Чубіною та керівниками структурних підрозділів міської ради, у яких проходитимуть стажування. Зустріч відбулася у сесійній залі, тож учні та учениці принагідно могли ознайомитися із умовами, у яких проходять сесії Черкаської міської ради. Побажаємо усім їм плідної праці.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!