Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Семінар “What’s new in the primary classroom 2018?”

17 травня 2018  у Черкасах на базі спец. школи № 20 відбувся семінар: “What’s new in the primary classroom 2018? Your practical guide to the joy of teaching”. Наші вчителі іноземної мови Голенкова М.О. і Приходько Н.М. прийняли активну участь у заході.

Тема заходу:

What’s new in the primary classroom 2018? Your practical guide to the joy of teaching.

Формування іншомовної комунікативної компетентності в учнів початкових класів згідно засад Нової української школи та нового Державного стандарту освіти.

Захід проводив: Кріс Кірбі, методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education; викладач англійської мови (кваліфікація DELTA); сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів.

 

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!