Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Семінар «Управління освітою в контексті політики менеджеризму: теорія і практика»

27 березня кафедрою освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва було організовано та проведено на базі Черкаського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – ліцей спортивного профілю №34» науково-методичний семінар «Управління освітою в контексті політики менеджеризму: теорія і практика». Захід відбувся за участю директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти, викладачів закладів вищої освіти, здобувачів та випускників спеціальності 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом), стейкхолдерів ОПП Управління навчальним закладом, Управління якістю освіти. Було обговорено дієві інструменти, методи, організаційні форми та технологічні прийоми управління освітнім процесом, які спрямовані на підвищення його ефективності. Так, наприклад, Валентина Козій, директорка Черкаського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34» порушила питання створення безпечного освітнього середовища, осучаснення освітнього процесу. Оксана Компанієць, начальниця управління Державної служби якості освіти в Черкаській області, стейкхолдерка освітньої програми «Управління якістю освіти» доповіла про стан та перспективи розвитку цифрових компетентностей керівників та педагогів закладів загальної середньої освіти, здобувачів освіти та їхніх батьків, забезпечення закладів компʼютерним та програмним забезпеченням, шляхи покращення організації освітнього середовища, ефективну систему електронного документообігу тощо. Катерина Ткаченко, директорка комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради розповіла про особливості впровадження інновацій в освітній процес в умовах сьогодення, наголосила на необхідності керівникам бути відкритими до змін. Валентина Мовчан, заступниця директора ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри початкової освіти розглянула у своєму виступі сучасні виклики менеджеризму в освіті, адаптивність до вимог ринку праці та освітніх послуг. Вікторія Білик, в. о. завідувача кафедри освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького запропонувала практичні рекомендації щодо підвищення ефективності системи поліпшення професіоналізму науково-педагогічних працівників. Сергій Діденко, директор Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 розповів про управлінський аспект використання штучного інтелекту в освітньому процесі.
Активне обговорення нагальних проблем та викликів сьогодення щодо освітніх послуг, обмін досвідом має неабияку цінність в поліпшенні управлінської діяльності. Дякуємо співорганізаторам та усім учасникам семінару за плідну роботу й співпрацю.

ННІ педагогічної освіти,соціальної роботи і мистецтва.
ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Черкаський НВК №34

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!