Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Семінар щодо методичних та педагогічних аспектів організації комфортного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами

♻️Командний підхід, відданість ідеї спільної роботи, спільна відповідальність, – основні стратегії ефективної співпраці вчителя та асистента вчителя в інклюзивному класі.

✅Поглибити свої знання та вдосконалити вміння з питань інклюзивного навчання мала можливість спільнота вчителів інклюзивних класів та асистентів учителів Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей спортивного профілю № 34 #НВК34 під час навчального тренінгу, проведеного комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Черкаської міської ради #ЦПРПП спільно з фахівцями комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Черкаської міської ради відповідно до запиту закладу.

✅У ході семінару консультант Центру Любов Дмитренко висвітлила питання щодо методичних та педагогічних аспектів організації комфортного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного класу, нормативно-правових засад діяльності асистента вчителя, його функцій та завдань, ведення документації асистентом вчителя, важливості партнерства та комунікації з учителями та всіма учасниками освітнього процесу.

✅Фахівці КУ «ІРЦ» ЧМР Ірина Молчанова та Віталіна Міщенко закцентували увагу присутніх на важливість індивідуальної програми розвитку в навчанні дитини з ООП, адаптацій та модифікацій навчальних програм, облаштування освітнього середовища та розумного пристосування.

А в практичній частині семінару учасники розглянули структуру та зміст індивідуальної програми розвитку, повправлялися у визначенні адаптацій та модифікацій, отримали чіткі інструкції щодо складання індивідуальної програми розвитку відповідно до психофізичного порушення, освітніх труднощів та рівнів підтримки.

✅Зустріч відбулася в теплій та дружній атмосфері. Учасники подякували за надану корисну інформацію, змістовні методичні рекомендації та можливість підвищити фахову майстерність.

Більше фото тут

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!