Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ФІНАЛ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ «COOL GAMES»

Протягом 26-29 травня 2021 року триватиме фінальний етап ІІІ Всеукраїнських «Cool Games» – інноваційного українського проєкту, започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і Українською федерацією учнівського спорту.

«”Cool Games” сприяє залученню учнівської молоді до рухової активності задля подальшої популяризації здорового способу життя та створенню неординарних і цікавих уроків фізичної культури. Цьогорічний захід присвячений святкуванню 30-річчя незалежності України», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Об’єднання учнів усіх куточків України, командний дух, ґендерна рівність – основа «Cool Games».

Відбіркові змагання ІІІ Всеукраїнських «Cool Games» у березні-травні 2021 року по всій території нашої країни залучили 100 тисяч учнів.

У фінальній частині обов’язково беруть участь збірні всіх областей України та м. Київ. Кожна збірна складається з команд трьох вікових дивізіонів: 9–10, 11–13 і 14–16 років і представлена порівну 10 учнями та 10 ученицями. Загальна кількість учасників – 500 дівчат і хлопців.

Програма проєкту складається зі змагальної та культурної частин.

Змагальна частина включає естафети, які не потребують спеціальної підготовки, під час яких учасникам і учасницям знадобляться швидкість, витримка, координація як власна, так і командна.

Культурна частина дає можливість учасникам презентувати свої регіони, поспілкуватися між собою, встановити дружні стосунки,  ознайомитися з різноманітними видами рухової активності поза змаганнями.

Змагання проводяться за умови дотримання карантинних норм, з урахуванням обставин щодо епідемічної ситуації та зонування на дату проведення змагань і відповідно до вимог щодо одночасного перебування учасників у спортивній споруді. Проведення змагань відбувається без глядачів, за умови дотримання учасниками відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учасників. Усі учасники пройшли обов’язкове тестування на COVID-19.

Детальна інформація про захід –  https://coolgames.com.ua, http://sportmon.org/cool-games-2020-2021/.

Медіа-партнери: телеканали «Дом», «UA: Перший», «ХSPORT».

Зазначимо, що переможці старшого вікового дивізіону представлятимуть Україну на Всесвітніх «ISF World Cool Games», які від 2019 року щорічно проводяться Міжнародною федерацією учнівського спорту (ISF). Звертаємо увагу: «Сool Games» включені до програми активностей, що розвиває ця міжнародна організація, визнана Міжнародним олімпійським комітетом керуючою учнівським спортом у світі і уповноважена проводити літні та зимові Всесвітні Гімназіади («Олімпійські ігри» серед учнів), чемпіонати світу з видів спорту, інші міжнародні заходи серед учнів найвищого рангу.

Дівчата – срібні призерки старшого вікового дивізіону будуть представляти Україну на «ISF She Runs – Active Girls’Lead». Це міжнародна програма ISF, метою якої є сприяння та розвиток лідерства та розширення можливостей для дівчат-учениць через шкільний спорт.

Нагадаємо, 25 травня 2021 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет взяв участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, який проходив на базі державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек».

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!