Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Робота Смик Романни представлятиме Черкащину

Творчі роботи Марії Шигорець,  Аріни Йосипенко та учениці 7-А класу НВК №34 Смик Романни, вихованок Багатопрофільного молодіжного центру, представлять Черкащину в ІІІ-му Всеукраїнському екологічному конкурсі дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках».

Талановиті дівчата здобули перемогу та призові місця в обласному етапі Конкурсу, який провела Черкаська обласна бібліотека для дітей. На Конкурс було надіслано 123 експонати від учнівської молоді з Черкас, Черкаського, Золотоніського, Уманського та Звенигородського районів.

Мистецький захід ініціювала Національна бібліотека України для дітей та проводиться за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, Національної спілки художників України тощо. Мета Конкурсу – привернення уваги до проблеми знищення природи України в результаті Війни; виховання у дітей бережливого ставлення до природи на навколишнього середовища.

Вітаємо дівчат та їхніх керівниць – Анну СущенкоНаталію ОсначАнжелу Коваленко і бажаємо нових творчих досягнень!

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!