Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Результат акції “Смілива гривня”

Національний банк України ініціював всеукраїнську благодійну акцію «Смілива гривня», до участі в якій долучився і наш навчальний заклад.

В межах акції учні НВК зібрали 4012 штук монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень та передали зібрані кошти в сім і 2838,40 грн. на допомогу Збройним Силам України.

Найбільше зібрали монет учні 2- В класу (1048 штук) класний керівник – Іщенко Наталія Петрівна.

Мета проведення акції – не тільки зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, а й поширити культуру благодійності серед дітей та молоді. Дякуємо усім за підтриману ініціативу. Наближаємо нашу Перемогу разом!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!