Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Прийом гостей і Проведено обласні змагання ДЮРП

В НВК №34 було було здійснено прийом гостей з обласними змаганнями ДЮРП

Спільно з ДСНС продовжуємо навчати молодь реагувати на різні виклики 🚒

Різноманітні активності, що проводяться у освітніх закладах міста спрямовані на активний та здоровий спосіб життя, обізнаність учнів у різних сферах та можливість почерпнути зі шкільного життя якомога більше корисних та важливих знань, які знадобляться для їхнього успішного майбутнього.

Серед таких заходів і сьогоднішній конкурс-квест дружин юних рятувальників-пожежників «Завжди й усюди – безпеці бути», організований за ініціативи та підтримки ДСНС України у Черкаській області, Черкаської міської ради та Черкаської районної військової адміністрації.

На спортивному майданчику Черкаського НВК №34 зібралися команди як черкаських закладів загальної середньої освіти, так із різних куточків нашої області. Усі вони у формі змагань продемонстрували свої навички, вміння на різноманітних локація та набули цінного досвіду.

Знову і знову наголошуємо, що в умовах сьогодення молоде покоління має знати основні правила безпечної поведінки та володіти навичками індивідуальних та колективних дій в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. Адже ці знання та практичний досвід можуть врятувати життя.

Більше фото тут

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!