Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Прийом гостей і Проведено обласні змагання ДЮРП

В НВК №34 було було здійснено прийом гостей з обласними змаганнями ДЮРП

Спільно з ДСНС продовжуємо навчати молодь реагувати на різні виклики 🚒

Різноманітні активності, що проводяться у освітніх закладах міста спрямовані на активний та здоровий спосіб життя, обізнаність учнів у різних сферах та можливість почерпнути зі шкільного життя якомога більше корисних та важливих знань, які знадобляться для їхнього успішного майбутнього.

Серед таких заходів і сьогоднішній конкурс-квест дружин юних рятувальників-пожежників «Завжди й усюди – безпеці бути», організований за ініціативи та підтримки ДСНС України у Черкаській області, Черкаської міської ради та Черкаської районної військової адміністрації.

На спортивному майданчику Черкаського НВК №34 зібралися команди як черкаських закладів загальної середньої освіти, так із різних куточків нашої області. Усі вони у формі змагань продемонстрували свої навички, вміння на різноманітних локація та набули цінного досвіду.

Знову і знову наголошуємо, що в умовах сьогодення молоде покоління має знати основні правила безпечної поведінки та володіти навичками індивідуальних та колективних дій в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. Адже ці знання та практичний досвід можуть врятувати життя.

Більше фото тут

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!