Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Продовжується ремонт підвального приміщення


У підвалі будуть облаштовані і навчальні класи, і медпункт, і вбиральні, і дитячі кімнати, й ігрові зони. Також було прийнято рішення обладнати декілька приміщень як класи безпеки. Спільно з фахівцями Управління ДСНС України у Черкаській області оглянули потенційні приміщення та починаємо розробляти модель цих класів.
Плануємо не просто зробити навчальний клас, в якому учням зможуть викладати теорію, як діяти в тих чи інших надзвичайних ситуаціях, як поводитись з потенційно небезпечними предметами, діяти в разі повітряної тривоги, а і плануємо облаштувати приміщення, де можна буде моделювати різні види надзвичайних ситуацій, максимально наближаючи їх до реальних за допомогою різних муляжів, спецефектів, тощо.
Зараз безпека – це основний пріоритет. Наше спільне завдання і влади, і навчальних закладів, і відповідних фахівців навчити молоде покоління правильно і чітко реагувати на ті чи інші небезпеки, надзвичайні ситуації . Адже ці знання нині без перебільшення можуть врятувати життя як самих дітей, так і їхніх рідних.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!