Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Презентація навчального посібника “Словник-путівник юного патріота”

Директор НВК #34 зяла участь у презентації навчального посібника «Словник-путівник юного патріота»

📚 Автори книги Тетяна Москаленко, Тетяна Завалко та Наталія Степанова зібрали в посібнику цікаві факти з історії, культури та мистецтва Черкаського краю. Зокрема, він містить 49 міністатей, до кожної з яких підібрані арт-кейси. Окрім того, книга має інтерактивні елементи, цікаві завдання та авторські фото, щоб зацікавити юних читачів до вивчення історії рідного краю. Відзначу, що посібники будуть роздані в освітні заклади міста та області. Також у вільному доступі буде електронний варіант.Дякуємо команді за створення сучасного та корисного продукту!Нагадаю, що у місті вже започатковано факультативи з вивчення історії рідного краю в рамках проєкту «Моя Черкащина».

https://www.facebook.com/share/p/H3EpWgYp5YZpSLFV/

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!