Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

«Піфагорові штани на всі боки рівні». Чи знайоме вам це твердження?

Сьогодні у нашій школі відбулась демонстрація єгипетського трикутника й теореми Піфагора. Учні 10-А класу взяли активну участь й показали школярам цікаву й корисну виставу. Піфагор та єгиптяни стали особливістю сьогоднішнього заходу.

Також учні 8-А класу Вовченко Діана, Чечель Анастасія та Шемшур Олексій проявили свою креативність та майстерність, виготовивши пізнавальні конструкції до теореми Піфагора. Дитячі роботи стали об’єктом зацікавленості учнів школи.

Краса й пізнавальність – це і є особливість такої науки як математика. Її складність та одночасна простота надають науці певної загадковості. Пізнаємо таємниці математики разом із вчителем Сіренко Оксаною Сергіївною.

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!