Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Підсумки VІІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика»

Підведені підсумки VІІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика». Долучилося 190 навчальних закладів України, серед яких і наш #НВК34.

Протягом всього березня небайдужі дошкільнята, учні, студенти, педагоги та батьки збирали допомогу для тварин, які не мають господарів. Кожна куплена та передана упаковка корму, крупи, ліків – це прояв справжньої турботи та піклування, цивілізованості та виховання гуманності у ставленні до тварин.

Завдяки завзятості діток та педагогів до акції долучилось 190 навчальних закладів України, було зібрано та передано 126 притулкам, зоозахисним організаціям та волонтерам 10 338 кг корму та круп, а також 58 037 грн. Крім того песики та котики отримали велику кількість смаколиків, іграшок та теплого б/в одягу для веселого дозвілля та затишного відпочинку.

Переглянути результати Ви можете за посиланням: https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/92

Разом ми робимо цей світ добрішим!

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!