Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Перемога на “Педагогічному Сафарі”

29 березня 2018 року 100 мисливців (20 команд) відправились у захоплюючу та виснажливу подорож “Саваною знань” сучасної освіти.  Капітан сформованої команди вчителів НВК№34 – Сіренко О.С., учасники – Кара І.Ю., Артюшенко Л.І., Санжарівська О.О., Осіян О.В. На своєму шляху команда подолала 5 перешкод.

У “Оазісі Мудрості” учасникам подорожі необхідно було з’ясувати: з якою зброєю (наукові відкриття) та на яку здобич (науковці, які зробили ці відкриття) необхідно виходити на полювання.

А у “Штольні Майстерності”, проявивші креативність, команди з першого постріла, влучили у технологічну картку інтегрованого уроку “Русалка: міф чи реальність?”

На “Водоспаді Винахідник” за 15 хвилин придумали та сконструювали сучасний швидкісний засіб для пересування саваною, який здатен здійснити справжній фурор у сучасному транспортному світі.

Біля “Озера Креативності”, за допомогою мистецтва орігамі, дізналися про життєвий цикл метелика.

У “Доліні Піфагора” допомогли організаторам “Сафарі” розробити оптимальний маршрут полювання.

А у фіналі, перед капітанами постала найскладніша задача. Щоб здобути для своєї команди титул “Золотий Мисливець” необхідно було визначити один із напрямків сучасної освіти та об’єднатись з іншим капітаном, щоб скласти акронім-пазл назви цього напрямку.

Титул “Золотий Мисливець” здобули для своїх команд капітани СШ № 18 та НВК № 34.

Всі учасники полювання отримали сертифікат учасника інтерактивної гри “Педагогічне Сафарі-#STEAM”.

   

  

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!