Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Оприлюднено перелік програм для 7-9 класів

Міністерством освіти й науки оприлюднений перелік модельних програм для 7–9 класів НУШ, яким надано гриф МОН.

Модельні програми можуть застосовуватися вчителями при створенні власних навчальних програм, які мають бути затверджені педагогічною радою школи.

Згідно з наказом відомства, до переліку включено 20 модельних програм з більшості шкільних предметів.

Зокрема, процедуру грифування пройшли 2 програми з української мови, 2 програми з інтегрованого курсу літератур (української та зарубіжної) та по 1 програмі з української літератури та зарубіжної літератури.

Також міністерський гриф отримали 2 програми з інтегрованого курсу історії, по 2 програми з алгебри та геометрії та 1 з математики.

Окрім того, до переліку програм увійшло по 2 програми з технологій та мистецтва та по 1 програмі з фізичної культури, біології, здоров’я, безпеки та добробуту.

Як відомо, модельна програма, порівняно з навчальною, не вказує кількість годин, порядок вивчення тем і інструментарій для вчителя. Вона лише визначає зміст предмета та орієнтовну послідовність тем, а також різновиди діяльності учнів та очікувані результати навчання.

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!