Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Новий підхід до створення діалогів

Новітнє суспільство висуває до освіти нові вимоги, однією з яких є формування особистостей, що спроможні ухвалювати неординарні рішення й ефективно народжувати взаємини у швидкоплинній реальності. Активність, самостійність, творчість, здатність адаптуватися до стрімких змін – ці риси особистості дуже важливі на сучасному етапі історичного розвитку, а їх формування потребує реалізації нових підходів до процесу навчання.
Спільно з НУШиками 5-І класу не залишаємося осторонь нових підходів і технологій, постійно самовдосконалюємося та розвиваємося.
Під час уроку розвитку зв’язного мовлення вчилися складати та записувати діалоги, працювали над усуненням лексичних_помилок, правильно наголошували слова.
А до виконання домашнього завдання, звісно, підійшли творчо та креативно: #НУШики стали акторами, сценаристами, операторами та відеомонтажерами під час складання діалогу.

Відео шукайте тут: https://www.facebook.com/share/p/i2PGugRVR7B1SEXb/?mibextid=K35XfP

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!