Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Наказ щодо посилення контролю під час карантину

УКРАЇНА

Міністерство освіти і науки

Черкаський  навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю № 34»

Черкаської міської ради Черкаської області

 

НАКАЗ

 

Від   17.03.20                                                                                         № 105

Щодо посилення контролю 

 під час карантину 

 

У звʼязку з масовими випадками перебування дітей в громадських місцях під час карантинних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, відповідно до частини І статті 18 «Конвенції про права дитини», згідно якої батьки або у відповідних випадках законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини. Згідно з пунктом 2 статті 150 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 No 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

НАКАЗУЮ:

  1. Заступнику директора з виховної роботи Назаренко Ю.В. посилити просвітницьку роботу серед батьків щодо основних заходів профілактики поширенню коронавірусу COVID-19.
  2. Класним керівникам 1-11 класів:

2.1. Терміново провести роботу з батьківськими колективами щодо посилення контролю за місцем перебування дітей під час карантину та станом їх здоров’я;

2.2. Створити групи у мобільних додатках-месенджерах (WhatsApp, Viber, Telegram) в яких щоденно відслідковувати стан здоровʼя учнів;

2.3.Посилити просвітницьку роботу серед батьків щодо основних заходів профілактики поширенню коронавірусу COVID-19;

2.4. Довести до відома батьків, що з метою недопущення захворювання дитини на COVID-19, батькам рекомендується максимально обмежити перебування дітей у багатолюдних місцях, в тому числі і у ТРЦ та ТЦ в період дії обмежувальних заходів та пам’ятати, що саме на них законодавством України покладений обов’язок піклуватись за охорону здоров’я власної дитини; що за порушення карантину, а також санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, які передбачені законом “Про захист населення від інфекційних хвороб” та іншими актами, тягне адміністративну та кримінальну відповідальність.

  1. Контроль за виконанням покласти на заступника директора з виховної роботи Назаренко Ю.В.

 

Директор НВК                                                                          В.М. Дейнега

З наказом ознайомлені:                                                        Ю.В.Назаренко

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!