Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Ми – готові до нового навчального року!

 Комісія департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради  22 серпня відвідала наш навчальний заклад, поцікавившись станом підготовки до нового навчального року. Особлива увага була приділена початковій школі, особливо оглядались кабінети, де працюватимуть та відпочиватимуть першокласники НУШ. Члени комісії залишилися задоволені результатом роботи школи. Комісія зробила висновок: школа готова до нового навчального року. 

 

Адміністрація школи

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!