Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Конференція за участі вчителів нашого НВК34

“Діяльнісний підхід у початковій освіті в реаліях сьогодення: виклики та перспективи освітньої реформи”- саме така тема стала ключовою на Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка була проведена кафедрою початкової освіти ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. В роботі конференції взяли участь представники і НВК 34: Андросова В.О., заступник директора та Лут О.М., вчитель початкових класів. Оксана Миколаївна, як вчитель-практик поділилася з присутніми досвідом використання діяльнісного підходу на уроках у початковій школі. Дякуємо за цікавий, змістовний захід!!!

Більше фото тут

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!