Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Конференція «Стан та перспективи розбудови системи соціальних послуг в сфері захисту дітей та підтримки психічного здоровʼя і психосоціальної підтримки в період війни в Україні»

Конференція “Стан та перспективи розбудови системи соціальних послуг в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в період війни в Україні” за підтримки ГО “Українська організація маркетингу” та іноземної неурядової організації ПЛАН ІНТЕРНЕШЕНАЛ – чудовий івент в рамках реалізації проєкту “Будуємо, відбудовуємо, покращуємо. Проєкт відновлення та реконструкції інфраструктури, орієнтованої на дітей, в Україні”, що фінансується Федеральним Міністерством економічного розвитку і співробітництва Німеччини.

Фото шукайте тут

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!