Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

ІЗ 30 СІЧНЯ ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ МОЖУТЬ ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРТИФІКАЦІЮ

Реєстрація триватиме до 13 лютого на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. До сертифікації допускаються педагоги, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше, ніж два роки.Станом на 30.01.23 із 9 вчителів початкової ланки,5 наших вчителів сертифіковані.

Як повідомляють в УЦОЯО, реєстрація відбудеться у два етапи:

основний із 30 січня до 5 лютого (у межах граничної кількості для кожного регіону); додатковий із 6 до 13 лютого (у межах загальної граничної кількості). Якщо кількість учасників на етапі реєстрації перевищить понад 1500 осіб, її припинять достроково.

Не мають права брати участь у сертифікації:

педагогічні працівники, які мають документ про успішне проходження сертифікації (2021 або 2022 року);

педагогічні працівники, які не змогли 2022 року успішно пройти хоча б один етап сертифікації (незалежне тестування учасників сертифікації, самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності, вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації).

Крім вчителів початкової школи, цього року у сертифікації можуть взяти участь по 500 вчителів з математики й української мови та літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти. Для них реєстрація триватиме з 1 по 11 серпня.

Докладніше про порядок реєстрації та перелік необхідних документів ー за посиланням https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!