Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Година патріотизму для учнів 10-11 класів «Історія українського війська»

Сьогодні День Збройних сил України! Нашій армії цьогоріч виповнюється 32 роки! Дякуємо нашим воїнам за патріотизм, мужність та самовідданість, за захист українського народу, відстоювання суверенітету та незалежності нашої держави.
Сьогодні у Черкаський НВК №34 відбувся великий захід, присвячений Збройним силам України. Бібліотекарі Черкаська Міська Бібліотека долучились до заходу і провели годину патріотизму для учнів 10-11 класів «Історія українського війська». Також до уваги учнів була запропонована тематична книжкова виставка «Збройні сили України – слава, гордість, міць країни!», яка висвітлює історію і сьогодення української армії.

Більше фото тут

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!