Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Герої без зброї!


Під таким гаслом сьогодні відзначали свято Міжнародного дня захисту дітей. Кращі збірні міста у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).
Команда #НВК34 «Побратими» гідно представила школу. Під завивання сирен повітряної тривоги джури, після чергового виходу з укриття, демонстрували свої навички у пожежній естафеті, підйому по штурмовій драбині у вікно другого поверху навчальної вежі, дегазації хімічно-небезпечного об’єкта, роботі з рятувальною мотузкою, першої медичної допомоги тощо.

Дякуємо керівництву ЧІПБ та НУЦЗУ і надіємося на плідну співпрацю у наступному навчальному році.

Більше фото тут

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!