Колектив Черкаського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34» Черкаської міської ради Черкаської області висловлює щиру подяку БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОСТОК-СОС», в особі виконавчого директора Красільникової Юлії Костянтинівни за надану гуманітарну допомогу, зокрема, генератора Palmera benzin pa350jm, каністри та Oil 10w – 30.
Ви робите неоціненну справу в такий складний для нашої країни час. Завдяки БФ Восток SOS тепер у Пункті Незламності, який відкритий у закладі освіти, буде безперебійне електропостачання.
Дякуємо за вашу турботу!
Кожен з нас якоюсь мірою – наближає країну до перемоги, а об’єднавшись ми неодмінно здолаємо усе!!!
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-04_12-22-07-772-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-04_12-22-26-164-1024x768.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-04_12-22-25-512-768x1024.jpg)