Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Екскурсія в Зерноленд / Zernoland класною родиною 5-І класу

Діти були в багатьох локаціях і все спробували💪. Гралися дерев’яними іграми – своєрідними “прапрадідами” сучасного тенісу, боулінгу та аерохокею. Також всі навчилися ходити на ходулях, стріляти з лука та арбалета. Вдома тепер батькам зможуть з тіста спекти Жайворонків🕊. Учнів вразив музей історичного побуту. Тут зібрані речі, якими люди користувалися сторіччя тому. Люльки, наприклад, палили ще козаки. З ХІХ століття тут є тарілки, ступа, макогон, вулики. З XX століття збереглися плойки, праски, стародавній принтер та холодильник. І все можна брати і спробувати власними руками, як воно працює!

Каталися на конях🐴, ліпили з глини посуд, підіймалися на гору, смажили сардельки і маршмелоу🌸!

Вихідні пройшли на УРА!🥰

Більше фото ТУТ

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!