Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Екскурсія в Центр надання адміністративних послуг Черкаської міської ради

Учні НВК побували на екскурсії в Центрі надання адміністративних послуг Черкаської міської ради під час якої дізналися, навіщо функціонує ЦНАП, які послуги там можна отримати, яка процедура запису на прийом, де отримати готові документи тощо.

«Центр надання адмінпослуг потрібен насамперед для зручності громадян.”

Керівництво ЦНАПу не лише розповіло про діяльність центру, але й надало можливість дітям випробувати запис до електронної черги.Також десятикласники дізналися про ще одну структуру ЦНАПу – Центр обслуговування громадян, де реєструються та отримують всю необхідну допомогу внутрішньо переміщені особи, котрі приїжджають до міста. Там переселенцям надають необхідну фахову підтримку від пенсійного фонду, центру зайнятості, юридичну допомогу тощо. Також учні відвідали Гуманітарний центр Черкаської міської Дякуємо працівникам ЦНАП за цікаву та корисну екскурсію.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!