Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Допомога у плетінні кікімор

Цього тижня Профспілковий центр допомоги армії при Федерації профспілок Черкаської області виконував термінове замовлення для одного з підрозділів контрнаступу. Завдячуючи Mariya Gvasaliya наш гурт з плетіння кікімор поповнився новими майстринями. Щиро дякуємо Олена Смаглій, Ліза Геріх, Olya Khoroshun, Viktoria Feschenko . Доречі Вікторія Фещенко долучилась до плетіння разом з дочкою Лесею та племінницею Еліною. Про Лесю хочеться розповісти окремо. Їй 11 років, навчається у 6-му класі. Так от: вона за день сплела такий об’єм роботи, який зазвичай плетуть кілька чоловік. Це просто неймовірно! Велика вдячність батькам за таку світлу, відповідальну дитину, з таким високим почуттям патріотизму!

Як розповіла сама Леся, вона полюбляє плести, вишивати, малювати. Тому швидко опанувала техніку плетіння кікімор і свідомо прагнула зробити якомога більше.

З такими дітками,як ця чудова дівчинка, Україну🇺🇦 неодмінно чекає велике світле майбутнє!

А 10 кікімор вже доставлені на передову. Нехай оберігають наших захисників, а ми разом своїми діями наближаємо таку очікувану Перемогу! 💛💙🇺🇦

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!