Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Для учнів 7-11 класів викладатимуть предмет “Моя Черкащина”

Депутати на “освітній” комісії підтримали проєкт рішення про внесення змін до програми національно-патріотичного виховання в Черкаській області на 2021-2025 роки. Зокрема, додається новий захід, що передбачає розробку та видання програми і навчально-методичних матеріалів за проєктом “Моя Черкащина” для учнів 7-11 класів.

Про це повідомляють на сайті Черкаської обласної ради.

Нагадаємо, в області створено Програму інтегрованого варіативного курсу «Моя Черкащина»

– На засіданні сесії в червні депутати підтримали наше звернення до керівництва держави про те, щоб збільшити години на вивчення предмета “Історія України”, зокрема, й у вищій школі. Також там йшлося про введення обов’язкових курсів з історії рідного краю. Ми зараз розробили науковий посібник і програму з історії Черкащини для учнів 7-11 класів та очікуємо на перевірку та отримання грифу МОН. Таким чином хочемо показати приклад, що ми не лише ініціюємо питання, а й працюємо в цьому напрямі. У посібнику будуть дотримані реалії сучасності, висвітлюватиметься новітня історія Черкащини. Цей курс також буде прив’язаний до програми “Історія України”, – прокоментував голова постійної комісії, начальник управління освіти і науки ЧОДА Валерій Данилевський.

За його словами, такий захід додали в Програму для того, щоб потім була змога видати посібник і забезпечити ним навчальні заклади області, аби вчителі могли його використовувати у навчальній програмі.

Проєкт рішення комісія погодила й рекомендувала на розгляд сесії обласної ради.

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!