Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Для учнів 7-11 класів викладатимуть предмет “Моя Черкащина”

Депутати на “освітній” комісії підтримали проєкт рішення про внесення змін до програми національно-патріотичного виховання в Черкаській області на 2021-2025 роки. Зокрема, додається новий захід, що передбачає розробку та видання програми і навчально-методичних матеріалів за проєктом “Моя Черкащина” для учнів 7-11 класів.

Про це повідомляють на сайті Черкаської обласної ради.

Нагадаємо, в області створено Програму інтегрованого варіативного курсу «Моя Черкащина»

– На засіданні сесії в червні депутати підтримали наше звернення до керівництва держави про те, щоб збільшити години на вивчення предмета “Історія України”, зокрема, й у вищій школі. Також там йшлося про введення обов’язкових курсів з історії рідного краю. Ми зараз розробили науковий посібник і програму з історії Черкащини для учнів 7-11 класів та очікуємо на перевірку та отримання грифу МОН. Таким чином хочемо показати приклад, що ми не лише ініціюємо питання, а й працюємо в цьому напрямі. У посібнику будуть дотримані реалії сучасності, висвітлюватиметься новітня історія Черкащини. Цей курс також буде прив’язаний до програми “Історія України”, – прокоментував голова постійної комісії, начальник управління освіти і науки ЧОДА Валерій Данилевський.

За його словами, такий захід додали в Програму для того, щоб потім була змога видати посібник і забезпечити ним навчальні заклади області, аби вчителі могли його використовувати у навчальній програмі.

Проєкт рішення комісія погодила й рекомендувала на розгляд сесії обласної ради.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!