Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

День відкритих дверей на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

Сьогодні на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Artka.ck.ua ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пройшов день відкритих дверей. Учні Черкаського НВК № 34 Черкаський НВК №34 разом із вчителем образотворчого мистецтва Іриною Олександрівною Ирина Мусиенко ознайомились зі спеціальностями кафедри, зустрілися з викладачами, відвідали патріотичну виставку “Мистецька зброя” та творчі майстерні, поспілкувалися зі студентами під час виконання ними аудиторних робіт з “Рисунку”, “Живопису” та “Тривимірної графіки”.

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!