Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

День народження числа Пі

14 березня – Всесвітній День народження числа пі. Учні нашої школи також долучились до святкування та взяли участь у сьогоднішній пізнавальній виставі.

Учнем 9-А Канцерем Максимом й ученицями 10-А Милокост Веронікою та Панасюк Катериною було продемонстровано школярам старшої школи, як визначити число пі. Вони довели, що розміри довжини кола та діаметру неважливі, адже в результаті завжди вийде 3,14. Саме 3,14 прийнято вважати значенням числа пі. З цього і пішла традиція святкувати День народження числа пі саме 14 березня. Наші учні приєдналися до Всесвітнього флешмобу та створили число пі.

Окремо хочемо подякувати Петровій Ірині, колишній учениці нашого НВК, а нині кондитеру кофейні «Caffeine», яка додала трішки солодкості сьогоднішньому святу. У нас відбулося справжнє День народження зі справжній смачним тортом.

Тиждень математики триває і ми продовжуємо знайомитися з новими та цікавими відомостями про царицю усіх наук – математику.

Учні 5-А та 5-Г класу виготовляли Пі-браслети

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!