Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Всесвітній День Миру в нашій школі

 21 вересня в Україні відзначається День Миру. Сьогодні цей День набуває особливого сенсу, адже ми виборюємо мир у жорстокій війні. І ми завжди будемо пам’ятати, яка ціна може бути у такого простого поняття, як Мир.
Учні 3-А класу приєдналися до акції “Діти України за мир” і символічно подарували свої сердечка Україні))
                                                                                       
 З нагоди Дня миру до НВК завітали гості: депутат міської ради Юрій Тренкін та представники аграрної корпорації “Урожай”. Подарункові рюкзачки для першокласників стали приємним сюрпризом від наших гостей. А для модернізації освітнього процесу ми отримали ноутбуки. Бажаємо усім учням нашого закладу, а особливо першачкам, мирного і успішного навчального року!
#всебудеУкраїна!!))💙💛🇺🇦
 
  Учні 5-Б класу разом з батьками активно допомагають наближати Перемогу: виготовляють українську символіку, малюють малюнки для наших захисників, виготовляють смаколики, плетуть захисні сітки, донатять на ЗСУ. А сьогодні п’ятикласники з допомогою представників учнівського парламенту виготовляли білих голубів, які є символами Миру. Віримо, що ці білосніжні птахи допоможуть наблизити Мир в Україні!!!💙💛
                                 

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!