Міжнародний день безпечного Інтернету для дітей (SID) – це подія, яка проходить кожного року, у другий вівторок лютого. Цей день популяризує безпечне та відповідальне використання Інтернету дітьми та молоддю. Інтернет – це потужний інструмент з величезними можливостями для навчання, підвищення кваліфікації та набуття нових здібностей та знань. Учні 2-В класу сьогодні створювали власні ґаджети та наповнювали їх корисними програмами, розповідали цікаві розповіді про користь і шкідливість інтернету, а також склали і записали правила безпечного поводження в інтернеті.
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/329688605_4600733913385096_6271296517684136383_n-1024x473.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/329725978_1224662135128735_1614394344068495574_n-1024x473.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/329850201_1221133182146872_7069193723602198787_n-473x1024.jpg)
![](https://nvkschool34.ck.ua/wp-content/uploads/2023/02/327138763_1503967936758187_2145033085332094556_n-473x1024.jpg)