Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

День безпечного інтернету у нашій школі

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

День Безпечного інтернету надав унікальну можливість для проведення цікавих заходів у нашій школі: вчителі інформатики разом з учнями 8-А, 8-Б та 8-В класів взяли участь в Онлайн-марафонові до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерство цифрової трансформації України. Марафон тривав з 12.00 до 16.00

Програма та корисні матеріали доступні на сайті заходу bit.ly/3jiUMlD

Учні всіх паралелей 5-х класів пройшли веб-квест “Пригоди Ральфа”, в якому діти пройшли цікаві завдання онлайн та дізналися більше про кібербезпеку.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. 

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!