Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

День англійської мови

23 квітня у світі відзначається День англійської мови (English Language Day). Вперше День англійської мови вшанували в 2010 році з метою святкування багатомовності та культурного розмаїття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

Англійська мова входить до трійки найпоширеніших у світі. З її допомогою спілкується третина населення планети.

Дату для святкування Міжнародного дня англійської мови обрано в пам’ять про відомого англійського поета Вільяма Шекспіра.
Учні початкової школи також приєдналися до святкування Дня англійської мови. Свято пройшло креативно, творчо, весело. “Ми повинні вивчати мови – це єдина річ, яку корисно знати навіть погано.” (Като Ломб)

https://www.facebook.com/share/p/kXibytKNFHgHwakp/?mibextid=K35XfP

https://www.facebook.com/share/p/kXibytKNFHgHwakp/?mibextid=K35XfP

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!