Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Дати проведення НМТ

Відповідно до наказу МОН №1581, національне мультипредметне тестування проводитимуть з 14 травня до 19 липня.У МОН зазначили, що учасники мультитесту складатимуть іспит із чотирьох предметів. Три предмети є обов’язковими – українська мова, математика, історія України та один — на вибір. Випускники можуть обирати з таких предметів:

українська література

англійська мова

іспанська мова

німецька мова

французька мова

біологія

географія

фізика

хімія

У МОН додали, що вступники проходитимуть тест протягом одного дня в два етапи, кожен з яких триватиме по дві години.«На першому етапі учасників тестуватимуть з української мови і математики, на другому — з історії України та вибіркового предмета. Між етапами передбачено перерву 20 хвилин», – йдеться у повідомленні.Раніше очільниця Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Тетяна Вакуленко розповіла, що в цьому році не будуть оприлюднювати конкретні дати проведення НМТ з міркувань безпеки.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!