Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаські освітяни відмовились від святкувань, натомість подякували нашим ЗСУ!

Заклади дошкільної освіти та загальної середньої освіти обʼєднали свої зусилля, щоб допомогти штурмовій бригаді, у складі якої воюють наші черкасці. Саме вони мужньо звільняли Андріївку, Кліщіївку та нині продовжують боронити нашу землю на Бахмутському напрямку.

Тож заклади освіти Черкас передали військовим 5 квадрокоптерів Mavic для виконання бойових завдань, придбані за кошти, зібрані під час благодійних ярмарок. Окрім того, передали маскувальні сітки, кікімори, солодощі та листівки.

Ми з Bohdan Belov підтримали ініціативу педагогів та передали від себе тепловізор.

Напередодні Дня працівника освіти хочемо подякувати усім, хто плідно працює в галузі освіти. Ви продовжуєте не просто виховувати нашу молодь, а й знаходите час, щоб допомагати українським захисникам та активно волонтерити.

Також дякую голові Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Anatoliy Stetsenko за почесний знак профспілки працівників освіти і науки України «За соціальне партнерство».

Ще раз дякуємо освітянам за невтомну працю, командну роботу та підтримку. Вітаю з професійним святом!

Допис від https://www.facebook.com/anchubina

Більше фото тут

В НВК №34 є вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!