Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Черкаські освітяни відмовились від святкувань, натомість подякували нашим ЗСУ!

Заклади дошкільної освіти та загальної середньої освіти обʼєднали свої зусилля, щоб допомогти штурмовій бригаді, у складі якої воюють наші черкасці. Саме вони мужньо звільняли Андріївку, Кліщіївку та нині продовжують боронити нашу землю на Бахмутському напрямку.

Тож заклади освіти Черкас передали військовим 5 квадрокоптерів Mavic для виконання бойових завдань, придбані за кошти, зібрані під час благодійних ярмарок. Окрім того, передали маскувальні сітки, кікімори, солодощі та листівки.

Ми з Bohdan Belov підтримали ініціативу педагогів та передали від себе тепловізор.

Напередодні Дня працівника освіти хочемо подякувати усім, хто плідно працює в галузі освіти. Ви продовжуєте не просто виховувати нашу молодь, а й знаходите час, щоб допомагати українським захисникам та активно волонтерити.

Також дякую голові Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Anatoliy Stetsenko за почесний знак профспілки працівників освіти і науки України «За соціальне партнерство».

Ще раз дякуємо освітянам за невтомну працю, командну роботу та підтримку. Вітаю з професійним святом!

Допис від https://www.facebook.com/anchubina

Більше фото тут

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!