Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Благодійний концерт

5 грудня 2018 року в НВК № 34 відбувся благодійний концерт, присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами, який підготували та провели переможці шкільного конкурсу талантів та волонтерський загін «Добре серце». Перед початком благодійної акції директор НВК Дейнега В.М. вручив грамоти переможцям конкурсу. Також на захід завітав голова бюджетної комісії, депутат Черкаської міської ради Тренкін Юрій Васильович, який привітав конкурсантів, вручив солодкий подарунок та побажав творчих успіхів. Гроші, зібрані під час концерту, будуть спрямовані на придбання подарунків до Дня св. Миколая для дітей-сиріт та  дітей з особливими потребами – учнів нашої школи.

 

Більше фото тут

В НВК №34 вільна вакансія прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!