Черкаський навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей спортивного профілю №34»
Черкаської міської ради Черкаської області

Безкоштовний марафон з медіаграмотності

Стартував безкоштовний Марафон з медіаграмотності англійською для підлітків 12-16 років 💚 від Green Country English School

Учасники дізнаються, як працюють соцмережі, навчаться розпізнавати фейки, їх різновиди та захищати свою персональну інформацію в медіапросторі 🔥 І це все англійською.

▪️ Рівень: А2+
▪️ Участь: безкоштовно
▪️ Наповнення: відео-заняття від викладача, тематичні воркшіти, фінальне тестування
⠀⠀
📣 Ще є можливість приєднатися: bit.ly/43yOyzl.

Радіємо, що наші напрацювання та матеріали з медіаграмотності створюють такі можливості для партнерства, та що бізнес долучається до розвитку у молоді важливих навичок та скілів.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 18 червня 2024 року о 18.00. Чекаємо на зустріч в актовій залі.

В НВК №34 вільна вакансія інформатика, фізика, системного адміністратора, соціального педагога та прибиральниці. За детальною інформацією звертатися в приймальню директора чи за номером телефону 38 (0472) 31-55-31

Шановні гості нашого сайту! Сайт знаходиться на етапі заповнення та коригування. Якщо знайшли проблему (щось не працює) або відсутня інформація, можете нам підказати. Телефонуйте чи пишіть. Дякуємо!